بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» زیباترین تکه های کتاب، از کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می شوند؟

زیباترین تکه های کتاب، از کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک می شوند؟

زیباترین برش ها از متن کتاب " چرا مردان عاشق زنان زیرک می شوند؟" از نگاه کاربران


*یک مرد با شما همانگونه رفتار می کند که شما با خودتان رفتار می‌کنید.


*وقتی یک زن طوری رفتار کند که گویی خودش به تنهایی، از پس انجام همه کارها برمی آید، در آخر ناچار می شود همه کارها را خودش به تنهایی انجام دهد.


*اگر زنی استقلال مالی خود را از دست بدهد و از نظر اقتصادی وابسته به مردش باشد، حق انتخاب‌های کمتری خواهد داشت و ناگزیر خواهد شد که در برابر خواست و اراده کس دیگری سر تعظیم فرود بیاورد.

فراموش کردن مناسبت های مهم مطلب مرتبط فراموش کردن مناسبت های مهم


*باید درک کند که اگر رفتار درستی با شما نداشته باشد، شما بدون تردید آپارتمان یکخوابه‌ای که متعلق به خودتان باشد را به قصر زیبای او ترجیح می‌دهید. او باید احساس کند که اگر لازم باشد از احترام به شخصیت خود دفاع کنید، رانندگی با یک پینتو را به مرسدس بنز او ترجیح می دهید. او باید بداند که اگر شما احساس کنید مورد بی‌احترامی قرار گرفته اید، این زندگی راحت را رها می‌کنید و می‌روید.


* راستش را بخواهید من از زنی که کمی بداخلاق باشد خوشم می‌آید. زیرا می‌دانم که به من اجازه سوءاستفاده را نخواهد داد. غرور واقعاً جذاب است.


* اشتباه دیگری که خانم‌ها ممکن است مرتکب شوند این است که خود را دست کم بگیرند وکوچک کنند. وقتی در یک قرار آشنایی هستید، هیچگاه نباید در مورد عمل جراحی زیبایی که دوست دارید انجام دهید، یا مقدار وزنی که دوست دارید از دست بدهید، حرف بزنید. او را از دنیای تحسین کردن خود بیرون نیاورید.


*برای یک مرد، چیزی به نام حوله دکوری یا حوله مهمان، معنا و مفهوم ندارد. برای او یک حوله، یک حوله است و این بدین معناست که حوله دستشویی، همان حوله استخر است که برای شستن ماشین یا عوض کردن روغن آن نیز به کار می رود.


* اگر موضوع بی اهمیتی است، رهایش کنید تا افتخارش برای او باشد. چه کسی اهمیت می‌دهد؟ یک روباه بی سروصدا خیلی عاقل تر از این‌هاست که بخواهد بر سر مسائل ناچیز و کم اهمیت بگومگو کند. به خصوص که اطمینان نیز داشته باشد از این دعوا چیزی عایدش نمی‌شود. حتی از برنده شدن نیز سودی نمی برد.نظرات
arrow نرمین صوفی
بسیارمفیدوعالی..سپاس بابت مطالبتون
پاسخ ادمین
خواهش می کنم. خوشحالم که براتون مفید بوده
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تولیدی لباس در اراک   |   فروش تجهیزات ویپ   |   نمایندگی پکیج بوتان در شیراز   |   گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید مشاهده